• Brak produktu
Ostateczne Wezwanie do duchowieństwa. Księga Prawdy
search
  • Ostateczne Wezwanie do duchowieństwa. Księga Prawdy
  • Ostateczne Wezwanie do duchowieństwa. Księga Prawdy

Ostateczne Wezwanie do duchowieństwa. Księga Prawdy

57,40 zł
Brutto
Ilość
Brak produktu

 

Wysyłka

Nowa książka pt. „Ostateczne Wezwanie do duchowieństwa” zawiera ponad pięćdziesiąt Orędzi z Księgi Prawdy przekazanych przez Jezusa i Matkę Bożą i skierowanych do duchowieństwa.

Oto niektóre z tytułów i fragmentów Orędzi zawartych w książce:

·         „Wezwanie do duchowieństwa: Przygotujcie Moją owczarnię na Moje długo oczekiwane Powtórne Przyjście na ziemię”. Orędzie przekazane 27 stycznia 2012 roku, godz. 23.50.

·         „Matka Zbawienia: Płaczę Łzami smutku nad księżmi z Kościoła katolickiego, którzy w tym czasie strasznie cierpią”. Orędzie przekazane 10 maja 2012 roku, godz. 15.45.

·         ”Kościół katolicki wkracza teraz w najgorsze prześladowanie w historii”. Orędzie przekazane 13 kwietnia 2013 roku, godz. 23.50.

·         „Wiele kościołów będzie zamykanych i będzie to widoczne we wszystkich zachodnich krajach”. Orędzie przekazane 17 kwietnia 2013 roku, godz. 20.00.

·         „W Moim Kościele wkrótce zostanie przedstawiona zmiana formy Mszy”. Orędzie przekazane 29 czerwca 2013 roku, godz. 21.13.

Rekomendujemy, jeśli to możliwe, zakup egzemplarza książki i podarowanie go zaprzyjaźnionym księżom, zakonnikom.


Cena ustalana jest na forum międzynarodowym i zależna od kursu euro. Przychód ze sprzedaży książki jest przeznaczony na Boże dzieła i rozwój Misji „Jezus do Ludzkości” na całym świecie.

1337

Zobacz także