• Brak produktu
Stefano Gobbi - Do Kapłanów, umiłowanych synów Matki Bożej
search
  • Stefano Gobbi - Do Kapłanów, umiłowanych synów Matki Bożej

Stefano Gobbi - Do Kapłanów, umiłowanych synów Matki Bożej

54,90 zł
Brutto
Ilość
Brak produktu

 

Wysyłka

Pełny tytuł

Do Kapłanów, umiłowanych synów Matki Bożej 1973-1997 - ks. Stefano Gobbi

O objawieniach

Objawienia udzielane ks. Gobbi, założycielowi Kapłańskiego Ruchu Maryjnego. Orędzia z lat 1973-1997. Lektura dla kapłanów i świeckich, pragnących oddać życie Matce Bożej i pozwolić się Jej prowadzić. Objawienia udzielane ks. Gobbi zakończyły się 31 grudnia 1997 roku.

W zapisie mistycznych pouczeń ks. Gobbiego znajduje się m. in.:

1) unikatowy komentarz do APOKALIPSY, której poszczególne symbole wyjaśnione są ze szczególną przejrzystością.

2) głęboko osadzona w Piśmie Świętym analiza realizujących się obecnie znaków czasu zapowiedzianych bezpośrednio przed przyjściem na ziemię Chrystusa w chwale dla ustanowienia jego królestwa miłości.

3) rewelacyjna i dogłębna analiza MASONERII jako ruchu: cele, zadania, środki, jakimi masoneria posługuje się w środowiskach świeckich oraz w Kościele, jak rozpoznać osoby z nią związane. Co roku, w grudniu ks. Gobbi spotykał się z Ojcem Świętym Janem Pawłem II, w czasie wspólnej Eucharystii, z papieżem, którego całe nauczanie było przeniknięte tym samym duchem ofiarowania siebie Najświętszej Maryi Pannie - TOTUS TUUS.

Tylko dla kapłanów?

Choć książka zatytułowana jest jako "dla kapłanów", to jednak jest to fascynująca lektura duchowa dla wszystkich świeckich, ponieważ poruszane w niej tematy dotyczą w ogólności życia duchowego i sytuacji Kościoła.

Wydanie

Wydanie III, w jednym tomie blisko 1000 stron wspaniałej duchowej uczty, świetna na prezent.

Książka dostępna także w pełnym nagraniu w komplecie 3 płyt CD mp3 (od października 2011) jako audiobook.

O autorze

Ks. Stefano Gobbi zmarł 29 czerwca 2011 r. po przebytym zawale serca. Papież Benedykt XVI na wieść o jego śmierci, jaką przekazał mu kard. Ivan Dias, powiedział: "Poszedł prosto do Nieba!" Jego pogrzeb odbył się we wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi, któremu poświęcił Swe kapłańskie życie. (zob. Vox Domini, nr 4/2011 str. 40)

5003